آرایش صورت

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر : یکی از ترفندهای لوازم آرایشی این است که بدانید چگونه انواع مختلف مدل های صورت را بسازید. به عنوان مثال ، برای چهره های بسیار تپل ، استفاده از اصولی که باعث لاغرتر نشان دادن چهره می شود ، ضروری است. این موارد در مورد صورتهای لاغر نیز صدق می کند. بد نیست تا آخر این مقاله همراه 2 رخ باشید.

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر

بیشتر بخوایند: آموزش آرایش ملایم دخترانه 

نکات آرایشی صورت لاغر

با استفاده از تکنیک های آرایش می توانید به راحتی صورت لاغر خود را پرکنید. نوع آرایش می تواند در چاق یا لاغر نشان دادن چهره شما تأثیر بسزایی داشته باشد. اگر نکات مربوط به آرایش را که در زیر ذکر کردیم رعایت کنید می توانید با یک آرایش سبک و ساده صورت خود را پرتر نشان دهید:

1- اگر صورت لاغری دارید ،رژگونه‌‌های غلیظ و تیره را اریب روی صورتتان نزنید.

2. دور کرم های برنز بسیار تیره تر از رنگ پوستتان خط بکشید.

3 – کرم به رنگ پوست یا حتی یک درجه روشن تر از پوست خود را امتحان کنید و رژگونه کمرنگی انتخاب کنید که فقط کمی حجم به گونه های شما بدهد.

۴ – استفاده از سایه‌های چشم روشن‌تر و براق‌تر هم می‌تواند کمک زیادی به پرتر نشان دادن صورت بکند.

5. رژگونه های براق گزینه های بهتری هستند تا گونه ها و صورت شما پرتر به نظر برسند.

۶ – کمی حجیم کردن لب‌ها با کمک خط لب و برق لب هم می‌تواند صورتتان را تا اندازه‌ای درشت‌تر نشان بدهد.

۷ – ابروهایتان را نازک نکنید تا صورتتان بیش از اندازه کشیده و لاغر به نظر نرسد.

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر

۸ – ابروهای پهن و کمی کوتاه، صورت را چاق‌تر نشان می‌دهد.

۹ – اگر دوست داشته باشید، می‌توانید همزمان از خط‌ چشم و ریمل برای آرایش چشم‌ها استفاده کنید تا چشم‌هایتان قدری درشت‌تر و در نهایت صورتتان پرتر به نظر بیاید.

۱۰ – تیره کردن داخل چشم با مداد یا سرمه، چشم‌ها را ریز و ترکیب صورت را لاغر نشان می‌دهد.

۱۱ – استفاده از کرم‌پودر، پنکیک یا رژگونه‌های تیره، سن شما را بیشتر و صورتتان را لاغرتر از چیزی که است، نشان می‌دهد و شفافیت چهره‌تان را هم از بین می‌برد.

۱۲ – سیاه شدن دور چشم‌ها و روی گونه‌ها، یکی از مشکلاتی است که معمولا با بالا رفتن سن به سراغ افراد می‌آید و چهره آنها را لاغرتر نشان می‌دهد.شما می‌توانید برای رفع این مشکل، پس از اتمام آرایش‌، کمی کرم‌پودر براق و روشن را با انگشت سبابه، به آرامی دور چشم‌ها، زیر استخوان ابرو و روی گونه‌هایتان بزنید.

۱۳ – معمولا آرایش به خوبی روی پوست‌های خشک نمی‌نشیند و با نمایان شدن چروک‌ها، صورت هم لاغرتر نشان داده می‌شود پس اگر پوستتان خشک است، باید پیش از آرایش حتما از مرطوب‌کننده‌های با پایه چربی کمک بگیرید.

۱۴ – خط لبی کمی تیره‌تر از رژ‌لبتان بکشید. به این ترتیب، لب‌های شما کمی حجیم‌تر و صورتتان هم کمی پرتر نشان داده خواهد شد.

۱۵ – خط چشم نازک و کوتاه بکشید تا چشمانتان گردتر و صورتتان هم پرتر نشان داده شود. خط چشم‌های بلند و کشیده، صورت را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید: آموزش کانتور برای مبتدی ها

نکات و ترفند های مهم برای آرایش صورت لاغر

چگونه صورت لاغر را ارایش کنیم؟

ترفندهای ریز و درشتی برای آرایش صورت لاغر وجود دارد که در این مقاله به طور مفصل توضیح داده ایم اگر صورت لاغری دارید ، از رنگهای روشن برای آرایش خود استفاده کنید. علاوه بر این تیرگی چشم را با کانسیلر بپوشانید ، ابروهای خود را ضخیم تر بکشید و با استفاده از هایلایت کانتور و رژگونه به صورت خود حجم و بعد دهید.

چگونه چهره لاغر صورت را با آرایش بهتر نشان دهیم؟

یکی از تاثیرگذارترین ترفندها برای پرتر نشان دادن صورت، استفاده از هایلایتر، کانتور و رژگونه است. برای این کار بالای استخوان گونه، خط فک، استخوان زیر ابرو، گوشه داخلی پلک‌ها، روی قوس بینی و بالای قوس لب (فیلتروم) را هایلایت و همچنین قسمت گیجگاهی و وسط چانه را کانتور کنید. در نهایت رژگونه روشنی را به صورت افقی از کنار گوش تا روی استخوان گونه بکشید.

آرایش صورت

چه خط چشمی به صورت کشیده میاد؟

کسانی که صورت لاغر و کشیده‌ای دارند، بهتر است خط چشم خود را به صورت گربه‌ای و با دنباله کوچکی رو به بالا بکشند. با این کار چشم‌ها درشت‌تر و چهره شما زیباتر به نظر می‌رسد. توجه داشته باشید که داخل چشم را نباید سرمه و یا خط چشم مشکی بکشید. در عوض برای اینکه چشم‌ها درشت‌تر به نظر برسند، از خط چشم روشن و سفید داخل چشم استفاده کنید.

آرایش صورت

سخن آخر:

امیدواریم از این مطالب استفاده کرده باشید.نظرات و پیشنهادات خودتان را در صورت تمایل ارسال کنید.همچنین اگر نکته ای که مد نظر دارید و ما نگفتیم رو میتونید کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.