آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

نحوه مدل آرایش ابرو با آکوا و مداد ابرو

نحوه مدل آرایش ابرو با آکوا و مداد ابرو

نحوه مدل آرایش ابرو با آکوا و مداد ابرو: بسیاری از خانم ها آرایش ابرو را واجب می دانند و به همین دلیل است که در این مقاله در مورد آرایش ابرو با آکوا و مداد بحث خواهیم کرد. اول از همه ، ما باید در مورد تاریخچه نام آکوا بگوییم که بعد از اولین مارک آکوا خط چشم و مداد ابرو به بازار عرضه شد که دارای شکل کاسه ای بود و با اپلیکاتور استفاده می شد ، از آن زمان خط چشم کاسه دیگری که توسط مارک های دیگر تولید شد به نام آکوا تبدیل شد در بین عموم مردم محبوب است.تا اخر این مقاله با 2 رخ همراه باشید.

آرایش ابرو

آکوا یک ژل رنگی است که نه تنها می تواند برای تصحیح نواقص ابرو استفاده شود ، بلکه از خواص درمانی و تقویت کننده ابرو نیز برخوردار است. این ژل های ابرو دارای خاصیت ضد آب بسیار قوی نیز هستند. این محصول به دلیل ضدآب بودن از دوام بسیار بالایی برخوردار است و در نتیجه دوام آن در تمام طول روز خواهد بود .آکوا همچنین به ابروها ظاهری زیبا و بسیار طبیعی می بخشد.

بیشتر بخوانید: لیفت مژه چیست فواید و عوارض جانبی آن

کشیدن و پر کردن ابروها با آکوا یا مداد ابرو

فرم ابرو تاثیر بسیار زیادی بر چهره و همچنین کم یا زیادتر نشان دادن سن شما دارد. تأثیر زیادی روی صورت دارد.به عنوان مثال قوس ابروی درست، می تواند سن شما را بسیار کمتر از سن واقعیتان نشان دهد. از سوی دیگر، فاصله بین دو ابرو، می تواند ترکیب صورت شما را کاملا تغییر دهد؛ بنابراین در آرایش ابرو به این نکته توجه داشته باشید.

در مرحله اول ، ابتدا باید محصول آرایش ابرو را که می خواهید ، چه مداد ابرو و چه آکوا، انتخاب کنید. سپس نوبت به انتخاب رنگ می رسد. حتماً رنگ مناسب را انتخاب کنید ، زیرا یافتن رنگی که بتواند ابروهای شما را طبیعی جلوه دهد ، کمی دشوار است. رنگ مناسب برای ابروهای شما همیشه باید یک درجه روشن تر از رنگ ابروهای شما باشد.

آرایش ابرو

بنابراین اگر ابروهای شما قهوه ای سوخته است ، یک درجه روشن تر از آن رنگ را انتخاب کنید و اگر موهای بلوند دارید ، یک رنگ ابرو را یک درجه تیره تر از رنگ موهای خود در نظر بگیرید تا این رنگ بهتر بتواند خود را منعکس کند. همچنین می توانید از تستر رنگ ابرو روی یکی از ابروهای خود استفاده کنید ، از خود عکس بگیرید و متناسب با عکس رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای کشیدن خط ابرو مراحل زیر را دنبال کنید:

آموزش آرایش ابرو با آکوا یا مداد ابرو

آموزش آرایش ابرو با آکوا و مداد ابرو

بیشتر بخوانید: شیدینگ ابرو چیست و روش انجام آن 

مرحله اول:

ابتدا با شانه ابرو ابروها را به سمت بالا شانه کنید. با این کار می توانید جاهای خالی ابرو را پیدا و آنها را پر کنید. در صورت بلند بودن ابروها، برای مرتب کردن آنها از قیچی استفاده کنید. منظم بودن اندازه ابروها نقش مهمی در آرایش ابرو دارد.

مرحله دوم:

در این مرحله ، مطابق خواب و فرم ابرو ، ابتدا جاهای خالی را با محصول آرایشی مورد نظر خود پر کنید.حتماً این محصول را به آرامی روی ابروها بمالید زیرا هرچه سرعت این کار را کندتر کنید ، طبیعی تر به نظر می رسد. البته ابتدا باید شکل اولیه ابروها را با مداد ابرو قبل از شروع کار بکشید. کمی از تاج ابرو و پایین خط ابرو را با فاصله کمی از ابتدای ابرو ، خط بالا را بکشید تا ابروهای شما طبیعی تر به نظر برسند.

مرحله سوم آرایش ابرو:

فارغ از اینکه برای آرایش ابرو از آکوا استفاده کرده اید یا مداد، اکنون برای محو ساختن و طبیعی جلوه دادن خط های کشیده شده در ابرو، از یک قلم موی کوچک یا یک پد آرایشی خطوط استفاده کنید.

مرحله 4:

در مرحله چهارم ، بعد از پر کردن ابرو ، دوباره ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا اگر فضای خالی باقی مانده است ، ظاهر شود و پر شود. سپس ابروها را به حالت اولیه برگردانید.برای آنکه به درستی متوجه کار خود شوید، چند قدم از آینه فاصله بگیرید و از دور به ابروها دقت کنید. نیازی نیست که ابروها دقیقا شبیه هم باشند، فقط باید به اندازه کافی شبیه به هم کشیده شده باشند.

مرحله 5:

در آخرین مرحله ، کمی کانسیلر یا کرم پودر به استخوان و اطراف ابرو بمالید و با انگشت یا اسفنج آرایشی آن را پاک کنید تا جلوه طبیعی تری داشته باشد.

آموزش آرایش ابرو با آکوا و مداد ابرو

آموزش میکاپ ابرو با اکوا وبرس ارایشی

برخی از نکات مهم:

ابروهای خود را بیش از حد زاویه ندهید زیرا این امر حالت غیر طبیعی به صورت می دهد.
در آرایش ابرو با آکوا و مداد، کیفیت محصول آرایش شما از نظر زیبایی و سلامت ابرو بسیار مهم است.
در مرحله آخر آرایش ابرو ، برای زیباتر جلوه دادن ابرو ، رنگ آن را با مداد یا سایه چشم سفید زیر ابرو قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.