آرایش و زیبایی

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

9 روش مختلف برای فر کردن موها بدون گرما

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه : هیچ راهی بهتر از ایجاد مدل مو برای حس طراوت و تغییر ظاهر وجود ندارد. مردان عاشق این هستند که زنان مدل موهایشان را عوض کنند. زیرا به زن ظاهری تازه می بخشد! اگر آماده تغییر مدل موهای خود هستید ، این 7 مدل جذاب زنانه را در نظر بگیرید. تا آخر این  مقاله با 2 رخ همراه باشید.

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

1. مدل موی کلاسیک باب

جذابیت زنانه لزوماً در موهای بلند تا کمر نیست. مدل موی کلاسیک باب یکی از جذاب ترین انواع مدل موی کوتاه از گذشته تا به امروز برای خانم ها است که می تواند تا شانه یا کمی بلندتر یا کوتاه تر باشد. حتی می توانید این مدل را نامتقارن (کوتاه و بلند) یا زاویه دار کرده و مدل موهای خود را جذابتر کنید. این مدل مو شما را بسیار جذاب و لوند نشان می دهد.

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

بیشتر بخوانید: آموزش کامل رنگ کردن مو در خانه

۲. مدل موی گوجه فرنگی

مدل موی گوجه فرنگی هم به استایل‌های اسپرت و هم به صورت روزمره استفاده می شود و آقایان این مدل مو را دوست دارند بسته به فرم صورت و لباس خود می توانید این مدل موی بسته را بالای سر خود یا کمی پایین تر از پشت سر خود اجرا کنید و استایل زیبا و جذابی داشته باشید.

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

۳. موی موج دار بلند

مدلی که ظرافت زنانه شما را دو چندان کرده و می تواند برای تابستان یا هر زمان دیگری مناسب باشد. برای ایجاد موج در موهای خود می توانید از یک سشوار بزرگ و یک برس گرد استفاده کنید و یا حتی موهای خود را در حالت مرطوب درشت ببافید و سپس باز کنید. برای حجم دادن به آن می توانید کمی اسپری حجم دهنده یا شامپوی خشک اضافه کنید.

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

4. مدل موی بافت فرانسوی

یکی از مدل های بافت موی کلاسیک، بافت فرانسوی به شکل های مختلف است که به زنان معصومیت و زیبایی خاصی می‌دهد و مردان عاشق این مدل موها هستند. برای بافت آن می‌توانید موها را از جلو شروع به بافتن (از رو یا از زیر) کنید و هر بار یک شاخه به آن اضافه کنید و در نهایت در پشت سر به صورت دم اسبی ببندید. این مدل بافت را می‌توانید دو طرفه، یکطرفه و یا روی جلوی سر امتحان کنید. یک بافت ساده، اما یک مدل موی پیچیده و جذب کننده!

بیشتر بخوانید: معرفی انواع شامپو تثبیت کننده رنگ مو

معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه

۵. فر ملایم و نرم

موی فر در صورتی که وز و خشک نباشد، از محبوب ترین مدل موهایی است که آقایان دوست دارند. حتما شما هم شعرهای زیادی درباره جعد مو از شاعران عاشق خوانده اید!

مدل مویی که به زنان حس رهایی و زیبایی آزادانه ای می‌دهد. با توجه به فرم صورت خود می‌توانید مدل های مختلفی از موی فر و مجعد درشت یا ریز را با اتوی مو، بیگودی و … ایجاد کنید و ظرافت زنانه ی خود را به رخ بکشید.

مدل موهایی

6. دم اسبی شل

یک مدل ساده و طبیعی مانند دم اسبی می تواند شما را جذاب جلوه دهد. فقط آنها را با اکسسوری های جذاب مانند گوشواره حلقه ای ترکیب کنید. زیرا بسیار زنانه هستند و حس ظرافت ، مهربانی و سادگی را القا می کنند.

مدل مو

7. شینیون شلخته

شینیون های عجیب و غریب که درست کردن آن ساعت ها وقت می‌گیرد و در نهایت موهای شما را مثل یک سبد حصیری خشک شده یا پارچه دانتل شق و رق نشان می‌دهد کنار بگذارید! پیچ و تاب دادن موها و گره زدن آنها در پشت سر می‌تواند بسیار فریبنده باشد به شرطی که از حالت طبیعی خارج نشود و ظرافت و سادگی را حفظ کند. یک شینیون نامرتب و شلخته با شاخه هایی رها شده لابلای موها چیزی است که شما را ماجراجو و جذاب نشان می دهد.مدل مو

نتیجه گیری:

همانطور که دیدید شینیون ها قرار نیست خیلی خاص و یا با اسپری مو و… تزیین شود گاهی در کمال سادگی میتوان بهترین مدل مو  را برای خود رقم زد.اگر نظر و یا پیشنهادی دارید میتوانید برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.