آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش آرایش خواستگاری + نحوه آرایش

آموزش آرایش خواستگاری + نحوه آرایش

آموزش آرایش خواستگاری + نحوه آرایش : در این پست ، نکات مهم در مورد آرایش روز خواستگاری را مرور خواهیم کرد. روز خواستگاری هر دختری قطعاً یک روز مهم و تأثیرگذار برای اوست. در این روز خانواده داماد احتمالاً برای اولین بار دختر را می بینند و به همین دلیل معمولاً اولین قضاوت ها در این روز انجام می شود.

آرایش صورت

از طرف دیگر ، همه دختران دوست دارند در روز خواستگاریشان آرایش کنند و ظاهر زیبایی داشته باشند. اما از طرف دیگر برخی معتقدند از آنجا که در این روز بحث انتخاب وجود دارد ، دختر نباید ظاهر خود را با لوازم آرایشی تغییر دهد و بهتر است بدون آرایش یا آرایش بسیار کم ظاهر شود. مراسم خواستگاری چنین نگرانی هایی را برای دختران ایجاد می کند ، در این مقاله قصد داریم با ارائه اطلاعات مفید برخی از این نگرانی های ذهنی را برطرف کنیم.

بیشتر بخوانید: تکنیک آرایش مناسب با موهای مشکی

هماهنگی لباس و آرایش روز خواستگاری

یکی از موارد مهمی که باید پیش از انجام آرایش به آن دقت داشته باشید، هماهنگ کردن آرایش صورت با رنگ لباس است. بر این اساس مثلا اگر قصد دارید برای مراسم خواستگاری خود لباسی گلبهی رنگ بپوشید، برای آرایش صورتتان نیز می بایست از رنگ هایی از طیف گلبهی استفاده کنید.

البته باید در نظر داشته باشید که برای این نوع آرایش بهتر است از رنگ های ملایم و دخترانه استفاده کنید و آرایشتان غلیظ نباشد، زیرا آرایش غلیظ سن شما را بالاتر نشان می دهد.

آرایش صورت

نوع آرایش صورت متناسب 

برای آرایش صورت همواره باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که هدف از آرایش کردن نباید تغییر دادن چهره باشد. باید بدانید که هدف اصلی از آرایش صورت، برطرف کردن و پوشاندن نواقص و عیوب است تا در نهایت چهره طبیعی شما زیباتر شود، نه آنکه تغییر کند. بنابراین همیشه این نکته مهم را در انتخاب مدل آرایش خود برای روز خواستگاری مد نظر داشته باشید.

در ابتدا باید پوست صورت را به طور کامل به وسیله مرطوب کننده مناسب نوع پوستتان آبرسانی کنید تا نه تنها آرایش به خوبی بر روی آن بنشیند، بلکه اثری از خطوط ناشی از بی آبی نیز بر روی پوست باقی نماند. سپس برای یکدست ساختن بافت صورت و ماندگاری بیشتر آرایش خود، حتما از بیس آرایشی مناسب نوع پوستتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش سایه زدن چشم به روش ساده

همه چیز درباره آرایش صورت در روز خواستگاری

پس از آن از یک کرم پودر نزدیک به رنگ پوستتان استفاده کنید و به کمک آن پوست را یکدست سازید. البته دقت داشته باشید که کرم پودر انتخابی شما باید با نوع پوستتان هماهنگ باشد. در نهایت نیز برای برطرف کردن عیوب احتمالی مانند تیرگی یا پف زیر چشم و یا جای لک و جوش، از یک کانسیلر استفاده کنید. رنگ کانسیلر را می توانید کمی روشن تر از رنگ پوست صورت خود انتخاب کنید.

بیشنر بخوانید: عکس های جدید میکاپ عروس 2021

مدل آرایش چشم در روز خواستگاری

چشم در آرایش روز خواستگاری بسیار مهم است. زیرا چشم ها کانون صورت هستند و زیبایی آنها تأثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد. همانطور که قبلا ذکر شد ، این نوع آرایش باید بسیار ملایم و دخترانه باشد.

بنابراین بهتر است بعد از استفاده از سایه پایه از سایه ای با رنگ ملایم و مات استفاده کنید. سپس یک خط چشم نازک و دنباله دار را در پشت پلک بکشید ، مراقب باشید که دور از چشم دور نشوید. در آخر ، مژه های خود را ریمل بزنید . با این آرایش ملایم و طبیعی حالت چشمان شما بسیار زیبا می شود.

همه چیز درباره آرایش صورت در روز خواستگاری

مدل آرایش گونه

پس از صاف کردن پوست صورت خود با کرم پودر ، می توانید کانتور بسیار طبیعی داشته باشید و در پایان از رژگونه ملایم برای آرایش گونه استفاده کنید. باید مراقب باشید که از آرایش هماهنگ با آرایش و

همچنین رنگ های ملایم و طبیعی استفاده کنید تا تنها یک هاله از رنگ برای فرم دادن به صورت مشخص باشد. همچنین می بایست از استفاده از رنگ های برنز، تیره و غلیظ برای آرایش روز خواستگاری خودداری کنید.

مدل آرایش لب : رنگ رژلب مناسب

همانطور که گفته شد ، باید از انتخاب رژ لب هایی با رنگ های روشن کاملاً خودداری کنید و از رژ لب کاملاً نرم مانند صورتی یا گلبهی روشن برای تکمیل آرایش خود استفاده کنید.

آرایش لب

بیشتر بخوانید: تکنیک آرایشی راحت حجم دادن به صورت

کلام آخر:

در آخر باید گفت نوع آرایش و لباسی که برای روز مراسم خواستگاری انتخاب می کنید بسیار مهم است زیرا در چنین روزی شما در مرکز توجه قرار دارید. بنابراین آرایش ملایم ، طبیعی و دخترانه برای چنین مراسمی مناسب است. چنین آرایش نه تنها چهره شما را زیباتر می کند ، بلکه چهره شما را بیش از حد تغییر نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.