آرایش چشم, آرایش و زیبایی

راهنمای خرید یک ریمل خوب

راهنمای خرید یک ریمل خوب

راهنمای خرید یک ریمل خوب : ریمل یکی از اصلی ترین مواد آرایشی است که استفاده از آن بسیار آسان است و بعد از استفاده نیز اثر شگفت انگیزی دارد ، حتی خانم هایی که آرایش زیادی را دوست ندارند تمایل به ریمل زدن دارند. ریمل مژه ها را بلند و ضخیم می کند که در نهایت باعث جذابیت چشم می شود.

ریمل ها انواع مختلفی دارند که بلند کننده و حجم دهنده هستند ، ریمل ها مژه های شما را ضخیم تر می کنند و هنگام انتخاب ریمل باید توجه زیادی به برس ریمل داشته باشید زیرا انواع برس ریمل وجود دارد.

راهنمای خرید یک ریمل خوبراهنمای خرید یک ریمل خوب

بیشتر بخوانید: چگونه آرایش تابستانه داشته باشیم

ریمل حجم دهنده

اگر مژه های شما بلند اما کوتاه است ، باید از ریمل های حجم دهنده که مژه های کوچک دارند استفاده کنید. ریمل های حجم دهنده همانطور که از اسمشان پیداست به مژه ها حجم و وزن می دهند تا مژه های شما دو برابر ضخیم شوند.

این ریمل ها حاوی پلیمرهای سیلیکونی یا موم هستند که مژه های شما را پر می کنند. وقتی ریمل های حجم دهنده را با دستمال کاغذی پاک می کنید ، شاهد پوشش اضافی بین موهای ریمل خواهید بود.

ریمل فر کننده

یکی از محبوب ترین انواع ریمل ها ریمل های فرکننده است. ریمل های فرکننده حاوی مقدار قابل توجهی از پلیمر و رزین هستند و باعث پیچیدن موقت مژه ها می شوند. برای اینکه از ریمل های فر کننده نتیجه بیشتری بگیرید ، بهتر است قبل از استفاده از ریمل ، از فرمول استفاده کنید. ریمل فر کننده برای خانم هایی مناسب است که مژه هایشان خیلی بی حالت است و به صورت صاف رشد میکند.

راهنمای خرید یک ریمل خوببیشتر بخوانید: آموزش گام به گام آرایش صورت به روش درست

ریمل بلند کننده

همه خانم ها دوست دارند مژه های بلند داشته باشند. اگر از این نعمت خدادادی محروم شدید می توانید از ریمل های ریمل های بلند کننده استفاده کنید. ریمل های بلند کننده مخصوص خانم هایی است که مژه های بسیار کوتاهی دارند.

بهترین برند ریمل و شیوه استفاده از ریمل لانکوم

یکی از مهمترین لوازم آرایشی خانم ها ریمل است. که علاوه بر حساسیت در انتخاب ریمل به دلیل آلودگی های چشمی وجود مارک های مختلف ریمل نیز خرید را سخت تر می کند در اینجا بهترین مارک های ریمل در دنیا را معرفی کرده ایم تا بتواند کمی انتخاب را برایتان آسان تر کند.با 2 رخ همراه باشید.

این ریمل با برس مخروطی خود به کوچکترین مژه های گوشه چشم حجم می دهد و ویتامین B5 را در آن مژه ها تقویت می کند. لانکوم 600٪ از مژه ها را تشکیل می دهد و زیر چشم ها تیره نمی شود.

✔حاوی رنگدانه های غلیظ مشکی
✔براش منحصر بفرد که موجب میشود تمام مژه ها به ریمل آغشته شوند
✔افزایش حجم فوق العاده مژه
✔حالت دهنده مژه
✔افزایش طول مژه

راهنمای خرید یک ریمل خوببیشتر بخوانید: آموزش آرایش ملایم دخترانه

آیا می دانید چرا از ریمل استفاده می کنیم ؟

ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود .

اما چرا ریمل این خاصیت را دارد ؟

زیرا مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند ، و با زدن ریمل مژه هایتان پرو پر رنگ تر جلوه می کنند البته در بعضی از افراد استثنا ست، آنها دارای مژه های پررنگ و پری هستند

حال نحوه ی صحیح ریمل زدن را برایتان توضیح می دهیم :

در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید ، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود .

و اگر می خواهید مژه های شما پرتر به نظر برسند ، این کار را دو یا سه بار انجام دهید ، نه بیشتر زیرا اگر زیاد استفاده کنید ، مژه های شما به داخل یکدیگر می روند و فرم زیبایی به شما نمی دهند. به یاد داشته باشید که برس کشیدن باید بالا و بیرون باشد تا نگاه شما روی دیگران تأثیر بگذارد و آنها را به خود جذب کند.

بگذارید ریمل شما از حالت مرطوب خارج شده و خشک شود و سپس اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید .

به منظور داشتن چشمی مانند غزال ، توصیه می کنیم قسمت بیرونی چشم خود را با ریمل بیشتر برس بزنید. برای داشتن ظاهری خاص و چشمان زیبا ، توصیه می کنیم از ریمل خود در رنگ مشکی بار اول استفاده کنید ، اما دفعه دیگر. از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را مانند ریمل سیاه از ریشه تا انتها برس بزنید.

در آخر ، اگر می خواهید ریمل مژه های شما بسیار بلند به نظر برسد و در عین حال حالت طبیعی خود را حفظ کند ، پیشنهاد می کنیم قبل از ریمل زدن ، از فر مژه استفاده کنید و سپس ریمل خود را بزنید.

بیشتر بخوانید: روش پوشاندن جوش های صورت با آرایش

همچنین ازاینکه برس ریمل را چند بار پشت سر هم بکشید خودداری کنید ، معولا مدتی که می توان از یک ریمل استفاده کرد چهار ماه است و بعد از آن ریمل خشک می شود و باید آن را دور انداخت.

اجازه ندهید دیگران از ریمل شما استفاده کنند زیرا از این طریق میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شوند ، هنگام استفاده از آرایش حتما نکات بهداشتی را رعایت کنید.

از چه نوع ریملی استفاده کرد ؟

ریمل های حجم دهنده ، ریمل های بلند کننده مژه ها ، ریمل هایی که دارای مژه خورده در درونشان هستند و … کدام بهتر است ؟

افرادی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند و افرادی که دارای مژه های ضعیفی هستند ، بهتر است از ریمل های استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند و افرادی که دارای مژه های کم پشتی هستند بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.

ریمل خوب

برای اینکه ریمل مورد استفاده شما چند ساعت در روز خوب بماند ، بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید و این ریمل ها مخصوصاً در تابستان بسیار موثر هستند ، زیرا در تابستان به دلیل گرمای هوا مردم تعریق می کنند و در همان زمان باعث می شود که ریمل شما به پایین سرازیر شود.

افرادی که به ریمل حساسیت دارند یا حساسیت چشمی دارند ، اما هنوز هم مایل به استفاده از ریمل مژه و ابرو هستند ،بهتر است ریمل های مخصوص این عارضه را خریداری کنند .

ریمل‌هایی که دارای دو سر هستند برای اینکه چشمان شما حالتی زیباتر به خود بگیرد استفاده می‌شود .یک سر این ریمل‌ها مایع سفید رنگ دارد که هم محافظت کننده مژه ها از خشک شدن و شکننده شدن است و هم تقویت کننده و سر دیگر حاوی مایع ریمل است.

چه رنگی برای ریمل خود استفاده کنیم؟

اینکه شما چه رنگی را انتخاب کنید به عوامل زیادی بستگی دارد ، رنگ چشم ، پوست ، رنگ لباس و همچنین رنگی که در آن زمان و در یک زمان خاص مد است. بنابراین می بینید که عوامل مختلفی در این انتخاب دخیل هستند.

ریمل خوب

اما مشکی رنگی است که همیشه مورد علاقه همه بوده و در بیشتر موارد فقط این رنگ ریمل دیده می شود ، زیرا رنگ مشکی ریمل به همه صورت ها می آید.

برای اینکه جلوه خاصی به شما بدهیم ،با رنگ ها بازی کنید:

اگر چشمان سبز دارید بهتر است از ریمل مژه و ابرو با رنگ چشم خود یعنی سبز یا بنفش استفاده کنید. چشمهای آبی یا خاکستری بهتر است از ریملهای همرنگ چشمهایشان استفاده کنند ، یعنی قهوه ای و آبی یا آبی روشن مانند آبی نفتی یا بنفش.

و افرادی که چشمان قهوه ای یا سیاه دارند بهتر است از ریمل سبز ، آبی یا قهوه ای استفاده کنند. البته مجدداً تأكید می كنیم كه همه افرادی كه هر رنگ چشم دارند می توانند از ریمل مشکی استفاده كنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.