آرایش صورت, آرایش و زیبایی

تکنیک آرایشی راحت حجم دادن به صورت

تکنیک آرایشی راحت حجم دادن به صورت

تکنیک آرایشی راحت حجم دادن به صورت : نکاتی درباره میزان آرایش صورت ، برای شما جالب است که بدانید ستاره ها و مدل هایی که عکس های آنها روی جلد مجله ها و روزنامه ها منتشر شده چگونه همیشه زیبا و جذاب هستند. شاید چهره بدون آرایش آنها چندان جذاب نباشد. اما با آرایش ، این طرف و آن طرف می روند.

اما تفاوت آرایش آنها با آرایش ما چیست؟

آنها با کمک آرایش می توانند بینی خود را کوچک کنند ، گونه های برجسته تری داشته و به صورت خود زاویه ای بدهند که این سبک آرایش برای همه مناسب نیست.اما نگران نباشید زیرا با آموزش صحیح و کمی تمرین ، شما نیز می توانید با کمک ترفندهای آرایشی جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

تکنیک آرایشی حجم دادن به صورت

فقط به نکات زیر توجه کنید:

1. صورت خود را آماده کنید:

قبل از شروع ، اولین کاری که باید انجام دهید آماده سازی صورت است. برای این کار ابتدا صورت خود را با کرم مرطوب کنید ، سپس یک کرم پودر همرنگ پوست و کمی روشن تر روی صورت خود بمالید.

اگر صورت شما دارای لکه های سیاه است ، برای پنهان کردن آنها از کانسیلر استفاده کنید. در آخر می توانید با کمک پنکیک مات آن را تثبیت کنید.

تکنیک آرایشی حجم دادن به صورت

بیشتر بخوانید: نکات مهم برای رنگ پوست گندمی و سبزه

2. صورت خود را حجم دهید:

برای اینکه کرم پودری که به صورت خود زده اید یکنواخت شود ، باید با دو کرم پودر تیره و روشن به آن حجم دهید. در این حالت صورت شما نیز حالت طبیعی تری به خود می گیرد. فقط مطمئن شوید که کرم پودر شما باید 2 تا 3 درجه تیره یا روشن تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد.

تکنیک آرایشی حجم دادن به صورت

3. گونه های خود را برجسته کنید:

حال نوبت گونه هایتان است. یک شت بردارید و رژ گونه را از گوش هایتان آغاز کنید و تا اواسط گونه هایتان بکشید.سپس به کمک همان شت اطراف آن را محو کنید تا طبیعی جلوه کند.

تکنیک آرایشی حجم دادن به صورتبیشتر بخوانید: آموزش میکاپ عروس در منزل + نحوه آرایش

4- پیشانی خود را کوتاهتر نشان دهید:

از کرم پودر تیره استفاده کنید و روی قسمت بالای پیشانی خود یک خط تیره بکشید. از کرم پودر روشن تر برای قسمت بالای ابرو و تقریباً وسط پیشانی استفاده کنید.

این باعث می شود که پیشانی شما کوتاه و زیبا به نظر برسد و بر چشمان شما تأکید بیشتری شود. فقط توجه داشته باشید که وقتی آن را پاک می کنید ، آن چیز را از صورت خود بیرون می کشید ،نه سمت داخل.

تکنیک آرایشی حجم دادن به صورت

5. فک تان را باریک تر کنید:

برای بار دیگر رژ گونه تان را بردارید و یک خط از قسمت پایین گونه هایتان بکشید و سپس آن را محو کنید.با این کار نه تنها فک تان باریک تر به نظر آمده و صورت شما حجم بیشتری به خود می گیرد بلکه گونه هایتان نیز برآمده تر به نظر می رسد.

گریم صورت بیشتر بخوانید: راهنمای خرید یک ریمل خوب

6. بینی خود را باریک کنید:

با یک ورق نازک و کرم پودر تیره ، دو خط موازی در دو طرف بینی خود بکشید و آن را در نوک بینی خود بچسبانید تا به شکل U درآید ، سپس آن را محو کنید.با این روش بینی تان باریک تر به نظر خواهد رسید.اگر دوست دارید به چشم هایتان نیز حالت دهید،

با همان کرم پودر یا سایه چشم تیره ، قسمت بالای چشم خود را از وسط به انتها بکشید تا چشم شما درازتر شود.

گریم صورت

7. روی بینی تان را روشن کنید:

به همان اندازه که تیره کردن قسمت هایی از صورت اهمیت دارد، روشن کردن بخش های دیگر آن نیز مهم است.به عنوان مثال شما باید روی بینی و مابین ابروهایتان را با کرم پودری روشن بپوشانید فقط دقت کنید که این سایه روشن ها به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند در غیر این صورت توس ذوق می زند.

گریم صورت بیشتر بخوانید: چگونه آرایش تابستانه داشته باشیم

8. پوست خود را صاف کنید:

اکنون تنها آنچه شما نیاز دارید یک شت تمیز است تا بتوانید سایه های روشن صورت خود را صاف کنید. تنها چیزی که در این مرحله اهمیت دارد حرکت شت است که باید مطابق تصویر بالا باشد.با شت قسمت هایی از هایلایت های صورت تان را که به خوبی با هم مخلوط نشده اند را بکشید و مطمئن شوید که آرایش طبیعی و یکدست است.

گریم صورت

9. به صورت خود کمی درخشش دهید:

اگر می خواهید صورت شما بیشتر بدرخشد ، در بعضی قسمت ها مانند وسط لب ها ، بالای گونه ها ، پشت چشم ها ، داخل چشم ها و در وسط بینی خود را براق کنید.البته این مرحله اختیاری است و کاملا بستگی به سلیقه خودتان دارد.

برای خانم هابی که سن بالاتری یا پلک های افتاده ای دارند، پیشنهاد می کنیم که از سایه های براق چشم با رنگ سرد استفاده نکنند.در این شرایط هر قدر پلک ها مات تر باشند، چهره زیبایی بیشتری دارد زیرا زمانی که از سایه های براق استفاده می کنید، چروک های ریز خودشان را بیشتر نشان می دهند.

گریم صورت بیشتر بخوانید: آموزش کانتورینگ لب به روش ساده

10. آرایش تان را تثبیت کنید:

پس از اتمام آرایش، از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید.مطمئن شوید که آرایش تان در کل روز روی صورت تان باقی خواهد ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.