آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

آموزش پایه کاشت مژه روسی

آموزش پایه کاشت مژه روسی

آموزش پایه کاشت مژه روسی :کاشت مژه روسی در واقع نوعی کاشت والیوم است که در آن روش در محل و درست قبل از کاشت انجام می شود. اکستنشن ها از این طریق بسیار سبک هستند و به مژه های طبیعی آسیب نمی رسانند.تا پایان این مقاله با 2 رخ همراه باشید.

جای تعجب نیست که روشهای روسی به سرعت در صنعت مژه در حال جابجایی هستند. در کاشت مژه های روسی از تکنیک پیشرفته ای استفاده می شود که تکنسین ها برای طبیعی و زیبا جلوه دادن مژه های آن باید ماهها یا حتی سالها آن را تمرین کنند همانطور که از نام این روش پیداست ، این روش از روسیه آمده و در واقع همان کاشت مژه های والیوم ۳D است. در این مقاله ، ما به طور کامل این روش کاشت مژه را توضیح خواهیم داد و به برخی از سوالات متداول پاسخ خواهیم داد.

آموزش پایه کاشت مژه روسیآموزش پایه کاشت مژه روسی

کاشت مژه به روش روسی:

کاشت مژه روسی که به آن کاشت سه بعدی حجمی نیز می گویند ، این روزها بسیار محبوب شده است. در این روش ، تکنسین های کاشت دو یا چند نوع اکستنشن را به هم متصل می کنند تا یک “فن” ایجاد کنند و آن را به رشته مژه طبیعی فرد متصل کنند تا روش کلاسیک کاشت انجام شود.

پیش از این ، در روش کلاسیک کاشت مژه ، چسباندن چندین بار اکستنشن روی یک مژه معمول نبود ، زیرا در آن زمان وزن اکستنشن زیاد بود و باعث افتادگی پلک ها می شد ، اما در روش کاشت روسی از روش خاصی استفاده می شود و مژه های مخصوصی که قطر آنها فقط 0.07 میلی متر یا 0.05 میلی متر است. به لطف این اکستنشن های نازک ، تکنسین می تواند حجم کلی مژه ها را بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی افزایش دهد. قبل از این روش ، ضمیمه های مورد استفاده غالباً 0.15 یا 0.2 میلی متر ضخامت داشتند.

آموزش پایه کاشت مژه روسی

انواع اکستنشن مژه های Valium از جمله روسی با مژه های گره ای یا خوشه ای از پیش ساخته شده بسیار متفاوت است. این اکستنشن‌ها در اجرا به طور مستقیم به پلک شما چسبانده می‌شوند. در حالی که این روش در تکنیک کاشت مژه های روسی در محل و به طور کامل با دست انجام می شود و سپس آنها با استفاده از انبر به رشته های مژه متصل می شوند. این روش بسیار ظریف و پیچیده است ، اما نتیجه طبیعی تر و زیبا تر خواهد بود.

آموزش پایه کاشت مژه روسی

اصطلاحات 2D ، 3D ، 6D و … در تکنیک های کاشت مژه والیوم و روسی به کار رفته است تا تعداد تیرگی های استفاده شده در هر دسته یا تکنیک را نشان دهد. بر این اساس ، 3D به این معنی است که دسته ای با سه تار به مژه طبیعی متصل است ، 6D به معنای قرار گرفتن 6 تار مو روی مژه طبیعی است و غیره…

آموزش پایه کاشت مژه روسی

حال سوال اینجاست که چگونه می توان با قرار دادن این تعداد مو روی یک مژه از آسیب به پلک ها و مژه ها جلوگیری کرد؟ با استفاده از موهایی با ضخامت 0.07 میلی متر ، یک فن 3d برابر با 0.12 میلی متر است ، بنابراین یک فن سه تایی مژه در تکنیک روسی همچنان کمتر از یک تار موی ۰/۱۵ میلی متری در تکنیک کلاسیک است.

  • مزیت اصلی روش کاشت مژه روسی و والیوم این است که این روش ها به شما امکان می دهند کل سطح مژه ها را حجم دهید.
  • در مقایسه با پسوندهای استفاده شده در روش کلاسیک ، پسوندهای روسی در نهایت بافتی بسیار نرم ، ضخیم و چند بعدی ارائه می دهند.
  • به دلیل وزن بسیار کم ، دوام بیشتری نیز دارند.
آموزش کاشت مژه روسی

سوالات متداول

۱. کاشت مژه روسی چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به پیچیدگی این تکنیک و اینکه روش روسی کاشت مژه همزمان انجام می شود ، به طور کلی کاشت مژه روسی بیشتر از روش کلاسیک زمان می برد. برخی از تکنسین های حرفه ای می توانند این کار را در مدت یک ساعت و نیم انجام دهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای انجام مراحل کاشت با دقت و ظرافت کامل به چهار ساعت زمان نیاز داشته باشند.

مژه

۲. آیا کاشت مژه روسی ضرری برای مژه‌های طبیعی دارد؟

بعید نیست که این سوال ذهن مشتریان کاشت را به خود مشغول کند ، آیا کاشت روی مژه های طبیعی آنها تأثیر می گذارد یا نه. اگر به طور مناسب پوشانده شود ، در برابر بسیاری از شرایط ناسازگار مقاومت می کند و همچنین باعث رشد مژه های طبیعی می شود ، زیرا الیاف کاشته شده بسیار ریز و سبک هستند.
با این حال ، شما باید کاملا از تخصص تکنسینی که کاشت را برای شما انجام می دهد مطمئن باشید ، او نه تنها باید آموزش ببیند ، بلکه دارای تجربه نیز باشد. روش کاشت مژه های روسی به ویژه برای کسانی که فاصله زیادی بین مژه های خود دارند ، مناسب است. این روش می تواند به خوبی این شکاف ها را پوشش دهد.

مژه

۲. دوام کاشت مژه روسی چقدر است؟

مانند انواع کاشت مژه، توصیه می‌شود که هر دو هفته یک بار برای ترمیم کاشت مراجعه کنید، تا اکستنشن‌هایی که افتاده‌اند یا جابجا شده‌اند، جایگزین شوند. با این حال، شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی، تا چهار هفته مژه‌های خود را داشته باشید.

3.آیا اکستنشن مژه روسی طبیعی به نظر می رسد یا فانتزی؟

این بسته به سلیقه شما دارد. این روش کاشت بسته به نظر شما می‌تواند به گونه‌ای انجام شود که طبیعی به نظر برسند یا شلوغ و بسیار پر پشت باشد که در این صورت چهره‌ای فانتزی برای شما ایجاد می‌کند. بنابراین شما تصمیم خواهید گرفت که حجم مژه‌های‌تان چقدر افزایش یابد و تارهای مژه تا چه اندازه بزرگ و بلند باشند. اغلب افرادی که به سراغ تکنیک کاشت روسی می‌روند، ظاهری طبیعی را ترجیح می‌دهند که خوشبختانه در این روش چنین نتیجه‌ای به راحتی حاصل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.