آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده : کانتورینگ لب، به کمک ایجاد سایه و روشن موجب می‌شود تا لب‌ها حجیم‌تر نشان میدهد. این کار را می‌توانید حتی در خانه نیز انجام دهید.آیا می‌خواهید لب‌هایتان حجم بیشتری داشته باشد؟ در صورتی که اندازه‌ی لب برخی به صورت طبیعی بزرگتر است، برخی لازم است برای حجیم جلوه کردن حالت لب‌هایشان از تکنیک‌های آرایشی کمک بگیرند. کانتورینگ لب، یکی از این تکنیک‌هاست که با استفاده از خط لب، رژ لب، برق لب، هایلایتر و یک کانسیلر به راحتی انجام می‌شود.پس با 2 رخ همراه باشید.

همه خانم های جوان داشتن صورتی زیبا و آرایشی با کیفیت را دوست دارند از آنجایی که برخی از این تکنیک ها که در صورت اعمال میشوند کار بسیار راحتی است و از آنجایی که داشتن لبی زیبا و تمیز بسیار در میکاپ صورت نقش مهمی را ایفا میکند در این مقاله ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه با کانتورینگ لب میتوانید بهترین آرایش را داشته باشید.

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

کانتورینگ لب چیست؟

کانتورینگ لب، روشی است که طی آن با کمک لوازم آرایشی تلاش می‌شود تا لب‌ها برجسته‌تر جلوه کنند. هنگامی که کانتورینگ می‌کنید، سایه و روشن‌هایی که روی لب ایجاد می‌شوند، باعث می‌گردند که این تصور ایجاد شود که لب‌ها ابعاد جدیدی به خود گرفته‌اند. اگر لب‌های باریکی دارید، کانتورینگ لب برای شما مناسب خواهد بود. همچنین اگر از شکل لب‌هایتان راضی هستید، باز هم می‌توانید با کانتورینگ لب‌ها را برجسته‌تر کنید.

کانتورینگ لب چگونه انجام می‌شود؟

هر آرایشگری از ابزار مخصوص به خود استفاده می‌کند و بنابراین آنچه در ادامه خواهیم گفت را نمی‌توان یک نسخه‌ی قطعی برای همه دانست، اما می‌توانید برای شروع از آن‌ها کمک بگیرید.

در ابتدا اطمینان حاصل کنید که ابزار‌های زیر را در دسترس دارید:

  • خط لب
  • رژ لب
  • برق لب
  • هایلایتر
  • کانسیلر
  • براش لب

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

بیشتر بخوانید: چند نکته‌ مهم برای خرید رژلب باکیفیت

مراحل کانتورینگ لب چگونه است؟

1.تاج لب:

این مرحله مانند پی‌های یک ساختمان اهمیت دارد و اگر به درستی انجام نشود، رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب به خطر می‌افتد. هنگامی که از آرایش لب صحبت می‌کنیم، اولین قسمتی که باید به آن توجه کرد، تاج لب است.
حتی اگر تاج لب شما، به اندازه‌ی کافی مشخص نیست، می‌توانید خودتان آن را «نقاشی» کنید. تنها کاری که باید انجام داد این است که توسط یک خط لب یک درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی لب‌هایتان، یک X در قسمت فوقانی مرکز لب بالا، رسم کنید.

2. خط لب:
با استفاده از همان خط لب، خط بیرونی لب‌ها را پر رنگ کنید و مانند تصویر، از گوشه‌ی لب شروع کرده و به بالاترین نقطه‌ی X برسانید. برای آنکه لب‌ها حجیم‌تر به نظر برسند، گوشه‌های بیرونی لب را پر کنید.
3.رژ لب:
برای ایجاد سایه روشن، با استفاده از یک براش لب، تمام قسمت‌های لب را با یک رژ لب نود پر کنید. سعی کنید قسمت‌هایی که رژ لب با خط لب برخورد می‌کند را کاملا در هم ترکیب کنید تا خط جدایی این دو رنگ مشخص نباشد.

آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

4.برق لب:
برای زیبایی بیشتر لب‌ها، یک برق لب غیر چسبناک روشن، روی قسمت مرکزی لب‌ها اعمال کنید. شاید فکر کنید که این کار غیرضروری است یا ترجیح شما ماتی بیشتر باشد. اما این مرحله برای برجسته کردن لب‌ها بسیار اهمیت دارد؛ بنابراین آن را از قلم نیاندازید.
5.هایلایتر:
حال وقت آن است که تاج لب را کمی هایلایت کنید تا کمی به آن بعد دهید. تمام آنچه باید انجام دهید این است که یک هایلایتر مایع بر روی خط بیرونی تاج لب اعمال نمایید.

6. کانسیلر:
در پایان نیز، با استفاده از یک براش کوچک مقداری کرم کانسیلر در قسمت‌های تیره‌ی صورت و زیر لب‌ها اضافه کنید. این تکنیک ساده باعث می‌شود لب‌های شما برجسته و حجیم‌تر جلوه کند و مهم‌تر از همه به نظر طبیعی باشد.

آموزش بزرگ کردن لب بدون تزریق با صدف بیوتی

امیدواریم از این مطالب استفاده کافی را برده باشید.نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما درمیان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.